26.8X58X16.5/11
Κωδικός :
Παρακαλώ επιλέξτε κωδικό
Κατηγορία : ΡΟΥΛΕΜΑΝ / ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΜΕ ΡΟΛΛΑΚΙΑ / ΚΩΝΙΚΑ
26.8X58X16.5/11
Πλάτος: 16,5mm
Διάμετρος Oπής : 26,8mm
Εξωτ. Διάμετρος : 58mm