17X52X18-2RS
Κωδικός :
Παρακαλώ επιλέξτε κωδικό
Κατηγορία : ΡΟΥΛΕΜΑΝ / ΜΟΝΟΣΦΑΙΡΑ / ΒΑΘΕΩΣ ΑΥΛΑΚΟΣ
17X52X18-2RS
Πλάτος: 18mm
Διάμετρος Oπής : 17mm
Εξωτ. Διάμετρος : 52mm