40BWD05CA60
40BWD05CA60
Πλάτος: 41mm
Διάμετρος Oπής : 40mm
Εξωτ. Διάμετρος : 76.03mm
Βάρος : 0.730kg
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ
1. Με Αντικαταβολή
Πληρωμή με την παράδοση της παραγγελίας στο χώρο σας στον υπάλληλο της εταιρείας courier.
Η αντικαταβολή δεν ισχύει για δέματα άνω των 15 κιλών βάσει ογκομέτρησης.
2. Με Πιστωτική κάρτα Χρεωστική κάρτα
Visa, MasterCard, Diners.
ΕΘΝΙΚΗ: GR6801102360000023601048921
ALPHAGR0701407030703002002026930
ΠΕΙΡΑΙΩΣ: GR6301722120005212109210477
EUROBANKGR1702600420000520201344510
Δικαιούχος: ΒΥΡΩΝ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΜΑΕ
(Η παραγγελία σας θα εκτελεστεί μόλις λάβουμε αποδεικτικό κατάθεσης από την τράπεζα)
ΣΧΕΤΙΖΟΜΕΝΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ
7230 BCBM
3210 KOYO.
7316 BECBJ
311528 C # VKT 8454
7308 BECBM
7205 BEGAP
7205 CDGA/P4A
QJ 217 MA